Magazyn Design
Magazyn Design
Mieszkanie

Home in Picture

Mieszkanie Projekt to przestrzeń życiowa stworzona dla czteroosobowej rodziny z dwójką dzieci. Atmosfera krainy marzeń stworzona przez projekt domu pochodzi nie tylko z baśniowego świata stworzonego z myślą o dzieciach, ale także z futurystycznego zmysłu i duchowego szoku, jakie niesie ze sobą wyzwanie, jakim jest tradycyjne wyposażenie domu. Projektant nie będąc związany sztywnymi metodami i wzorami, zdezintegrował tradycyjną logikę i zaprezentował nową interpretację stylu życia.

Projekt Wnętrz Mieszkalnych

Inside Out

Projekt Wnętrz Mieszkalnych Architekt architektoniczny pierwszy niezależny projekt wnętrz, wybierając mieszankę mebli japońskich i nordyckich, aby stworzyć wygodną i przyjemną atmosferę. W całym mieszkaniu stosuje się głównie drewno i tkaniny, przy minimalnej ilości opraw oświetleniowych. Koncepcja & bdquo; Inside Out & rdquo; drewniane pudełko ujawnione z połączonym drewnianym wejściem i korytarzem, otwarte na salon jako `` wewnątrz '' prezentacja książek i dzieł sztuki, z salami jako „Na zewnątrz” kieszeń przestrzeni pełniących funkcje życiowe.

Renowacja Starego Zamku

Timeless

Renowacja Starego Zamku Właściciel kupił Crawfordton House w Szkocji w kwietniu 2013 r., Starając się przywrócić oryginalny smak starożytnej szkockiej szlachty i zgodny z nowoczesnym życiem. Charakterystyka i historyczne złoża starożytnego zamku zachowały oryginalny smak. Estetyka designu i kultura regionalna różnych wieków zderzają się z artystycznymi iskrami w tej samej przestrzeni.

Zdjęcia Na Okładkę Magazynu

TimeFlies

Zdjęcia Na Okładkę Magazynu Główną ideą było wyróżnienie się z masy tradycyjnych magazynów klienckich. Przede wszystkim dzięki niezwykłej okładce. Przednia okładka magazynu TimeFlies dla linii lotniczych Nordica przedstawia współczesny estoński design, a tytuł magazynu na okładce każdego numeru jest napisany odręcznie przez autora prezentowanej pracy. Nowoczesny i minimalistyczny design okładek magazynów przekazuje bez dodatkowych słów kreatywność nowej linii lotniczej, atrakcyjność estońskiego charakteru i sukces młodych estońskich projektantów.

Zlew

Thalia

Zlew Umywalka wyglądająca jak pączek gotowy do zakwitnięcia i wypełnienia: jest tak kwitnąca, że została wykonana z umiejętnego połączenia litego drewna modrzewiowego i tekowego, esencji w górnej części, a drugiej w dolnej. Mocne i bezpieczne połączenie, zapewniające wyjątkową elegancję i ożywioną kolorystykę z radosnym przeplataniem się słojów o zawsze różnych odcieniach, które tworzą niepowtarzalne umywalki. Piękno tego obiektu charakteryzuje się asymetrią i harmonią poprzez spotkanie różnych kształtów i esencji drzewnej.

Siedziba Firmy

Nippo Junction

Siedziba Firmy Siedziba Nippo zbudowana jest na wielowarstwowym skrzyżowaniu infrastruktury miejskiej, drogi ekspresowej i parku. Nippo to wiodąca firma w budownictwie drogowym. Michi, co po japońsku oznacza „ulicę”, definiują jako podstawę swojej koncepcji projektowej jako „to, co łączy różne komponenty”. Michi łączy budynek z miejskim kontekstem, a także łączy ze sobą poszczególne miejsca pracy. Michi została ulepszona, aby tworzyć kreatywne więzi i zrealizować Junction Place jako wyjątkowe miejsce pracy możliwe tylko tutaj, w Nippo.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.