Magazyn Design
Magazyn Design
Kaplica

Coast Whale

Kaplica Bioniczna forma wieloryba stała się językiem tej kaplicy. Na wybrzeżu Islandii wylądował wieloryb. Człowiek może wejść do swojego ciała przez niski ogon rybny i doświadczyć perspektywy wieloryba spoglądającego na ocean, gdzie ludziom łatwiej jest zastanowić się nad zaniedbaniem degradacji środowiska. Konstrukcja nośna spada na plażę, aby zapewnić minimalne szkody dla środowiska naturalnego. Naturalne i przyjazne dla środowiska materiały sprawiają, że projekt ten jest celem turystycznym, który wymaga ochrony środowiska.

Opona Transformacyjna

T Razr

Opona Transformacyjna W najbliższej przyszłości dynamiczny rozwój transportu elektrycznego jest na wyciągnięcie ręki. Jako producent części samochodowych, Maxxis nieustannie myśli, w jaki sposób może zaprojektować wykonalny inteligentny system, który mógłby uczestniczyć w tym trendzie, a nawet pomóc go przyspieszyć. T Razr to inteligentna opona stworzona z myślą o potrzebach. Wbudowane czujniki aktywnie wykrywają różne warunki jazdy i dostarczają aktywne sygnały do zmiany opony. Powiększone bieżniki rozciągają się i zmieniają powierzchnię styku w odpowiedzi na sygnał, poprawiając w ten sposób właściwości trakcyjne.

Ekspres Do Herbaty

Grundig Serenity

Ekspres Do Herbaty Serenity to współczesny ekspres do herbaty, który koncentruje się na przyjemnym doświadczeniu użytkownika. Projekt koncentruje się głównie na elementach estetycznych i wrażeniach użytkownika, ponieważ główny cel sugeruje, że produkt różni się od istniejących produktów. Dok ekspresu do herbaty jest mniejszy niż korpus, co pozwala produktowi patrzeć nad ziemię, co nadaje mu niepowtarzalną tożsamość. Lekko zakrzywiony korpus w połączeniu z pokrojonymi powierzchniami dodatkowo podkreśla wyjątkową tożsamość produktu.

Żyrandol

Lory Duck

Żyrandol Kaczor Lory został zaprojektowany jako system zawieszenia złożony z modułów wykonanych z mosiądzu i szkła epoksydowego, z których każdy przypomina kaczkę płynącą bez wysiłku w chłodnych wodach. Moduły oferują również konfigurowalność; za pomocą dotyku można je ustawić w dowolnym kierunku i zawiesić na dowolnej wysokości. Podstawowy kształt lampy narodził się stosunkowo szybko. Potrzebował jednak miesięcy badań i rozwoju z niezliczonymi prototypami, aby uzyskać idealną równowagę i najlepszy wygląd pod każdym możliwym kątem.

Kolekcja Odzieży Damskiej

Hybrid Beauty

Kolekcja Odzieży Damskiej Projekt kolekcji Hybrid Beauty zakłada wykorzystanie bystrości jako mechanizmu przetrwania. Założonymi uroczymi elementami są wstążki, falbany i kwiaty, które zostały przerobione za pomocą tradycyjnych technik modowania i mody. To odtwarza stare techniki couture do nowoczesnej hybrydy, która jest romantyczna, mroczna, ale także wieczna. Cały proces projektowania Hybrid Beauty promuje zrównoważony rozwój w celu tworzenia ponadczasowych projektów.

Light Portal Future Rail City

Light Portal

Light Portal Future Rail City Light Portal to plan generalny Yibin Highspeed Rail City. Reforma stylu życia poleca wszystkim w każdym wieku przez cały rok. Obok stacji szybkiej kolei Yibin, która działa od czerwca 2019 r., Yibin Greenland Center składa się z 160-metrowych wież wielofunkcyjnych Twin Towers, które integrują architekturę i naturę z kilometrowym bulwarem krajobrazowym. Yibin ma historię od ponad 4000 lat, gromadząc mądrość i kulturę, tak jak osad w rzece oznaczał rozwój Yibin. Bliźniacze wieże służą jako lekki portal, który kieruje odwiedzających, a także jako punkt orientacyjny dla zgromadzenia mieszkańców.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.